Mixt București, București

Padel One Bucharest

Șos. Pipera 38

Informații club

Padel One Bucharest este un club de padel din București (Sector 1), situat la Șos. Pipera 38. Clubul pune la dispoziție 8 indoor, 4 outdoor — atât terenuri indoor, cât și outdoor. Tariful pe teren este 129 lei/oră ziua (L-V), 184 lei/oră seara și în weekend, de împărțit de regulă la 4 jucători. Program: Luni-Vineri: 06:00-00:00; Weekend: 06:00-22:00. Rezervările se fac prin Playtomic sau telefonic la +40 775 386 962.

Verificat pe Playtomic · 8 septembrie 2026

Terenuri
8 indoor, 4 outdoor
Preț vârf
184 lei/oră (seară + weekend)
Program
Luni-Vineri: 06:00-00:00 | Weekend: 06:00-22:00
Playtomic Rezervă acum
Terenuri
8 indoor, 4 outdoor
Program
Luni-Vineri: 06:00-00:00 | Weekend: 06:00-22:00
Preț zi (L-V)
de la 129 lei/oră (L-V ziua)
Preț seara / weekend
184 lei/oră (seară + weekend)
Aplicație rezervare
Playtomic

Întrebări frecvente despre Padel One Bucharest

Cât costă o oră de padel la Padel One Bucharest?

La Padel One Bucharest tariful pe teren este 129 lei/oră ziua (L-V), 184 lei/oră seara și în weekend. Prețul se împarte de regulă la cei 4 jucători. Tarifele pot varia în funcție de interval orar și sezon; verifică în aplicația de rezervare sau telefonic.

Câte terenuri de padel are Padel One Bucharest?

Padel One Bucharest are 8 indoor, 4 outdoor — atât terenuri indoor, cât și outdoor.

Care este programul la Padel One Bucharest?

Programul la Padel One Bucharest este: Luni-Vineri: 06:00-00:00; Weekend: 06:00-22:00.

Cum rezerv un teren la Padel One Bucharest?

Rezervi online prin Playtomic (link de rezervare pe această pagină) sau telefonic la +40 775 386 962.

Știi mai multe despre acest club?

Ajută-ne să completăm informațiile. Orice detaliu contează: prețuri actualizate, număr de terenuri, program, facilități, experiența ta.